Wallbox krovimo stotelė - Pulsar Plus 7,4kW

 • Wallbox krovimo stotelė - Pulsar Plus 7,4kW

  Kodas: SKU#165540009921942461
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Pristatymo terminas 2 d.d

 • TECHNINIAI DUOMENYS
  Neto svoris 4.91 kg
  Operating temperature -25°C to +40°C

  krovimo stotelė skirta valstybės paramai gauti pagal valstybės paramą fiziniams ir juridiniams asmenims.

  Krovimo stotelę galimą pilnai valdyti pagal "MyWallbox" programėlę (pridėtos foto)

  Pulsar Plus Electric Vehicle charger, 5 meter cable Type 2, 7,4 kW, RCD(DC Leakage) + OCPP
  Įkrovimo galia 7,4kW
  IP klasė IP54
  Aktyvavimas myWallbox App
  Jungties tipas Type 2
  Wireless connectivity Wi-Fi, Bluetooth
  Įkrovimo protokolas OCPP

  LOGISTINĖ INFORMACIJA

  Pakuotės gylis (mm) 390.00 mm
  Pakuotės aukštis (mm) 200.00 mm
  Bruto svoris 5.40 kg
  Pakuotės plotis (mm) 390.00 mm

  Integruota baterija No
  EEĮ klasifikacija
  CL109:6:2017-04-01  

  garantija 24 mėn

  Dinaminis galios valdiklis (kuris būtinas įrengti norint gauti šiuo metu esančią valstybės paramą) + 200 Eur 

   

  Wallbox Pulsar Plus yra viena mažiausių, bet labai galinga elektromobilių įkrovimo stotelė rinkoje. Jos dizainas pritaikytas taip, kad tiktų visur, kur tik pasirinksite ją instaliuoti, o pati stotelė keičia spalvas, atsižvelgiant į elektromobilio įkrovimo būseną, todėl iškart žinote, kada jūsų elektromobilis vis dar įkraunamas ar paruoštas važiuoti. Stotelė jau turi integruotą įkrovimo kabelį ir leidžia užtikrinti įkrovimą iki 22 kW, todėl pilnai užtikrins maksimalią įkrovimo galią, net ir pačiam pažangiausiam elektromobiliui.

  Įkrovimo valdymas yra ypač paprastas naudojant „myWallbox“ programėlę ir leidžia valdyti įkroviklį iš bet kurio išmaniojo įrenginio per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Galite valdyti įkrovimo grafikus, gauti pranešimus ir dar daugiau. Naudodami Pulsar Plus, jūs pilnai kontroliuojate savo elektromobilio įkrovimą ir kiekvieną dieną sutiksite su pilnai pakrauta baterija.

  Galingas ir patvarus
  Sukurtas ir pagamintas Europoje, Pulsar Plus yra sukonstruotas taip, kad būtų patvarus, sertifikuotas atsparumas vandeniui ir dulkėms, turintis IP54 ir IK08 apsaugos laipsnius, leidžiantis saugiai montuoti patalpose ar lauke. Pasižymi iki 22 kW įkrovimo galia, o sveria vos 1 kg.

  Valdomas
  Kiekvienoje Pulsar Plus įkrovimo stotelėje yra integruotas „Wi-Fi“ modulis, leidžiantis iš bet kurio pasaulio taško valdyti ir stebėti jūsų įkrovimo stotelę. Nesijaudinkite, jei staiga dingtų internetas garaže ar stovėjimo aikštelėje, integruota „Bluetooth“ sąsaja leidžia valdyti Pulsar Plus net tada, kai negalite prisijungti prie interneto.

  Išmanus
  Suplanuokite įkrovimo sesijas ir pasinaudokite ne piko meto elektros energijos tarifu, stebėkite įkrovimo stotelės būseną, užrakinkite ir atrakinkite ją nuotoliniu būdu, gaukite pranešimus realiuoju laiku ir atlikite atnaujinimus. Visa tai įmanoma naudojant „myWallbox“ programėlę ar naršyklę. Įkrovimo statusą taip pat galima stebėti savo išmaniajame laikrodyje. Pulsar Plus taip pat yra suderinamas su OCPP standartus palaikančiomis platformomis. 

 •