Dažniausiai užduodami klausimai

 • UŽSAKYMAS

  Ar atliekate krovimo stotelių montavimo darbus?

  Taip, teikiame šią paslaugą Vilniaus regione. 

  Ką daryti, suklydus atliekant užsakymą?

  Dar nepatvirtinus užsakymo, prekes galima panaikinti iš krepšelio ir pakeisti norimomis.

  Jei užsakymą jau patvirtinote ir apmokėjote, susisiekite su mumis el. paštu info@evlaidai.lt ar telefonu: +370 601 38140 ir galėsime Jūsų užsakymą koreguoti pagal pageidavimą.

  Ar galiu užsakyti telefonu?

  Taip, galite užsakyti pateikę užsakymą el.paštu ar telefonu. Jei jūsų norimų prekių nėra sandėlyje ar norėtumėte sužinoti apie galimybę įsigyti prekę, kurios dar nėra mūsų asortimente, visada rekomenduojame kreiptis ir aptarti pirkimą el.paštu ar telefonu.

  Ar galiu užsakyti prekes, jei sistema perspėja, kad prekių likutis nepakankamas?

  Deja negalite užsakyti per svetainę daugiau nei yra sandėlyje. Tokiu atveju galite paskambinti mums telefonu +370 601 38140 ar susisiekti el.paštu ir pranešti, kokios norimos prekės likutis nepakankamas. Informuosime, kada prekės bus sandėlyje arba padarysime išankstinį užsakymą.

  Kodėl turėčiau pirkti būtent iš Jūsų?

  Mes siūlome kokybiškus elektromobiliams skirtus krovimo laidus, krovimo stoteles skirtas krauti iš namų, adapterius, priedus, kurie turi visus reikiamus kokybės sertifikatus ir leidimus. Kadangi dirbame pagal individualią veiklą (ne PVM mokėtojas) ir turime el.parduotuvę, galime savo klientams pasiūlyti tikrai gerą prekių kainą nei kitose fizinėse parduotuvėse, kurios prekiauja ta pačia ar panašia elektromobiliams skirta produkcija.

  Daugumą prekių turime vietoje, o jeigu tuo metu neturime, galite iš anksto užsisakyti telefonu arba el.paštu ir bus suderintas pristatymo terminas. Plačiau apie mūsų privalumus ir patirtį galite perskaityti skyrelyje Apie mus. Prie kiekvienos prekės yra nurodytos prekės pristatymo terminas. Turime kelis patikimus prekių tiekėjus iš Europos, todėl pristatymo terminas greitas.

  Elektromobiliais susidomėjau prieš kelis metus ir visada seku naujienas šioje srityje, tad prieš perkant, ieškant elektromobiliams skirtų prekių, mielai suteiksiu reikiamą konsultaciją, pasidalinsiu realiais pavyzdžiais ir patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią prekę ir už jums optimalią kainą.

  KAINOS IR NUOLAIDOS

  Ar taikote didmenines kainas?

  Taip. Priklausomai nuo pasirinkto prekių kiekio gali būti pritaikytos didmeninės kainos (minimalus užsakymo kiekis 3 vnt). Dėl konkrečios nuolaidos kainos tartis iš anksto prieš užsakant.

  ATSISKAITYMAS

  Ar galima atsiskaityti grynais?

  Apmokėjimas grynais galimas atsiimant prekę Vilniuje tiesiai iš mūsų, susitarus. Taip pat galite apmokėti grynais sistemoje pasirinkus Kiti apmokėjimo būdai ir sugeneruotą kvitą apmokant pasirinktoje vietoje (Maxima, Perlan, Narvasen ir pan.).

  Ar saugu atsiskaityti internetu?

  Jūsų mokėjimų saugumu rūpinasi Paysera. Atsiskaityti galite tiesiogiai internetine bankininkyste iš savo banko. Nereikės nerimauti ar neįsivėlė kokia nors klaida. Vos keli pelės spragtelėjimai ir pirkimas baigtas!

  PRISTATYMAS

  Koks jūsų parduotuvės adresas?

  Esame tik internetinė parduotuvė ir fizinės parduotuvės kolkas neturime, o pati internetinė parduotuvė dirba 24/7. Esant poreikiui galite iš anksto susiderinus atvykti adresu Rožių g. 9c, Antežeriai ir gyvai pamatyti jus dominančią prekę, aptarti jums iškylančius klausimus ir įsigyti.

  Užsisakyti prekes galite internetu arba tiesiog paskambinę telefonu. Vilniuje yra galimybė įsigyti gyvai, prieš tai suderinus susitikimo detales. Siunčiame į visus Lietuvos miestus. Jeigu prekės reikia tą pačią dieną, galime pasiūlyti siuntimą autobusų siuntomis. Tokiu atveju prekė gali Jus pasiekti tą pačią dieną bet kuriame mieste!

  GARANTIJA

  Ar taikoma garantija ir kas bus, jei prekė tiesiog nepatiks?

  Visoms parduodamoms prekėms taikome 24 mėnesių garantija. Taip pat, jei prekė nepatiko, per 14 dienų tiesiog parašykite į info@evlaidai.lt ir suderinsime grąžinimo detales.

  Ar gaminiai kokybiški? krovimo laidai, adapteriai, namų krovimo stotelės ir kita įranga atkeliauja tiesiai iš gamyklų i turi visus reikiamus sertifikatus ir leidimus. Todėl visos prekės yra aukščiausios kokybės, patikrintos gamyklose ir patikimo.

  Ar evlaidai.lt yra PVM mokėtojas?

  Ne.

  Nėra atsakymo į jums kilusį klausimą? Susisiekite!
    

 •