Apie mus

 • Sveiki! Mano vardas Julius.

  Esu EVlaidai.lt el.parduotuvės įkūrėjas ir vadovas bei elektromobilių entuziastas. 

  Mano pažintis su elektromobiliais prasidėjo 2018-aisiais metais ir nuo tada domiuosi elektromobilio pasaulio naujovėmis bei kasdienius reikalus tvarkau važiuojant elektromobiliu.

  Nors elektromobilių rinka visame pasaulyje intensyviai tobulėja ir populiarėja, tačiau Lietuvoje dar nėra populiari transporto priemonė dėl savo kainos ir krovimo infrastruktūros trūkumo. Tačiau su metais ši tendencija gerėja.


  Man pradėjus prieš kelis metus eksploatuoti pirmą savo elektromobilį, reikėjo įsigyti reikiamų krovimo laidų bei priedų ir pastebėjau, kad Lietuvoje šių krovimo laidų, krovimo stotelių ir priedų kainos tikrai didelės ir tai brangu net vidutines pajamas uždirbančiam lietuviui. Tad pradėjau ieškoti kur tokių prekių galiu įsigyti ir sutaupyti ženklią sumą bei gauti norimos kokybės krovimo laidų. Ir man pavyko tai rasti :)

  Atrastu gėriu reikia dalintis, tad su tokia mintimi gimė EVlaidai.lt el.parduotuvė, kur dabar kiekvienas gali įsigyti kokybiškus krovimo laidus, krovimo stoteles, priedus savo elektromobiliui.

  Nuo pirminės idėjos el.parduotuvė išsiplėtė, komanda pasipildė ir dabar siūlome platų prekių ir paslaugų spektrą elektromobilių vairuotojams. 
   

  įkrovimo stoelės

  EVlaidai.lt prioritetai:

  • Jūsų lūkesčiai bei poreikiai.
  • Aukščiausi kokybės bei profesionalumo standartai elektromobilio krovimo laidams ir stotelėms bei priedams.
  • Geriausias kainos ir kokybės balansas.

  Kodėl rinktis EVlaidai.lt?

  EVlaidai yra internetinė elektromobilio krovimo laidų, stotelių ir priedų parduotuvė. Nors savo veiklą pradėjome tik 2020 metais, tačiau galime pasiūlyti reikiamų elektromobiliams krovimo laidų, namams skirtų krovimo stotelių (skirtingų tipų ir galingumų) bei priedų už tikrai gerą kokybę bei konkurencingą sumą. 

  Savo el.parduotuvėje prie kiekvienos siūlomos prekės stengiamės įdėti aiškią techninę informaciją ir nuotraukas, kurios padės išsirinkti jums tinkamiausią prekę. Asortimentas nuolat pildomas naujienomis ir klientų pasiūlytais populiariais modeliais. O jeigu nerasite jums reikiamo modelio, drąsiai kreipkitės - priimame individualius užsakymus.

  Išskirtinumas - daugelį krovimo laidų, priedų ir krovimo stotelių turime vietoje ir nereikės laukti kelių savaičių dėl pristatymo. Prie kiekvienos prekės nurodomo kiek jų turime šiuo metu sandėlyje, o jeigu reikės laukti dėl pristatymo nurodome maksimalų laukimo laiką iki prekės pristatymo.
  Kokybė – bandymų būdu atrinktos prekės, todėl apie daugelį prekių žinome ne perskaitę internete, o iš asmeninės patirties. Jei turite klausimų – kreipkitės, konsultuojame el.paštu ar telefonu. Visos prekės turi reikiamus pasaulyje pripažintus jų kokybės tikrinimo sertifikatus.
  Patogumas – esame išskirtinai internetinė parduotuvė. Visos užsakytos prekės pristatomos jums patogiu adresu jau sekančią darbo dieną. O jeigu pristatymas užtruks, tai nurodome prie konkrečios prekės, kur nurodytas pristatymo terminas.
  Pasirinkimas – jei norite to, ko mūsų asortimente nėra, susisiekite ir dėl jūsų praplėsime asortimentą..
 •