Prekių katalogas

Apie mus

 • EVlaidai.lt prioritetai:

  • Jūsų lūkesčiai bei poreikiai.
  • Aukščiausi kokybės bei profesionalumo standartai elektromobilio krovimo laidams ir stotelėms bei priedams.
  • Geriausias kainos ir kokybės balansas.

  Sveiki! Mano vardas Julius.

  įkrovimo stoelės

  Mano pažintis su elektromobiliais prasidėjo daugiau nei prieš 2 metus ir visą tą laiką domėjausi elektromobilio pasaulio naujovėmis ir kasdienius reikalus tvarkau važiuojant elektromobiliu.

  Nors elektromobilių rinką visame pasaulyje intensyviai tobulėja ir populiarėja, tačiau Lietuvoje dar kolkas nėra populiari transporto priemonė dėl savo kainos ir krovimo infrastruktūros trūkumo. Tačiau su metais ši tendencija gerėja. 

  Man pradėjus prieš kelis metus eksplotuoti pirmą savo elektromobilį reikėjo įsigyti reikiamų krovimo laidų, priedų ir pastebėjau, kad Lietuvoje šių krovimo laidų, krovimo stotelių ir priedų kainos tikrai didelės ir tai brangu net vidutines pajamas uždirbančiam Lietuviui. Tad pradėjau ieškoti sau kur tokių prekių galiu įsigyti ir sutaupyti ženklią sumą, bei gauti norimos kokybės krovimo laidų. Ir man pavyko tai rasti :)

  Atrastu gėriu reikia dalintis, tad su tokia mintimi gimė EVlaidai.lt el.parduotuvė, kur dabar kiekvienas gali įsigyti kokybiškus krovimo laidus, krovimo stoteles, priedus savo elektromobiliui. 

  Kodėl rinktis EVlaidai.lt?

  EVlaidai yra internetinė elektromobilio krovimo laidų, stotelių ir priedų parduotuvė. Nors savo veiklą pradėjome tik 2020 metais, tačiau galime pasiūlyti reikiamų elektromobiliams krovimo laidų, namams skirtų krovimo stotelių (skirtingų tipų ir galingumų) bei priedų už tikrai gerą kokybę bei konkurencingą sumą. Ir tai galime garantuoti, nes šią produkciją pats naudoju kelerius metus kraunant savo elektromobilius ir dėl kokybės galiu tai garantuoti iš praktikos. 

  Savo el.parduotuvėje prie kiekvienos siūlomos prekės stengiamės įdėti aiškią techninę informaciją ir nuotraukas, kurios padės išsirinkti jums tinkamiausią prekę. Asortimentas nuolat pildomas naujienomis ir klientų pasiūlytais populiariais modeliais. O jeigu nerasite jums reikiamo modelio, drąsiai kreipkitės - priimame individualius užsakymus. Beto drąsiai kreipkitės telefonu, el.paštu arba atvykite ir plačiau pasakosiu apie kiekvieną iš mūsų siūlomų prekių ir išsirinksite jums tinkamiausią variantą.

  Išskirtinumas - daugelį krovimo laidų, priedų ir krovimo stotelių turime vietoje ir nereikės laukti kelių savaičių dėl pristatymo. Prie kiekvienos prekės nurodomo kiek jų turime šiuo metu sandėlyje, o jeigu reikės laukti dėl pristatymo nurodome maksimalų laukimo laiką iki prekės pristatymo.

  Kokybė – bandymų būdu atrinktos prekės, todėl apie daugelį prekių žinome ne perskaitę internete, o iš asmeninės patirties. Jei turite klausimų – kreipkitės, konsultuojame el.paštu ar telefonu. Visos prekės turi reikiamus pasaulyje pripažintus jų kokybės tikrinimo sertifikatus.

  Patogumas – esame išskirtinai internetinė  parduotuvė. Visos užsakytos prekės pristatomos jums patogiu adresu jau sekančią darbo dieną. O jeigu pristatymas užtruks, tai nurodome prie konkrečios prekės, kur nurodytas pristatymo terminas.

  Pasirinkimas – jei norite to, ko mūsų asortimente nėra, susisiekite ir dėl jūsų praplėsime asortimentą.