Prekių katalogas

Wallbox krovimo stotelė - Pulsar Plus 22kW

  • Wallbox krovimo stotelė - Pulsar Plus 22kW

    Lizingo skaičiuoklės
    • sbl
    • ml
  • TECHNINIAI DUOMENYS
    Neto svoris 4.91 kg
    Operating temperature -25°C to +40°C

    Pulsar Plus Electric Vehicle charger, 5 meter cable Type 2, 22  kW, RCD(DC Leakage) + OCPP
    Įkrovimo galia 22 kW
    IP klasė IP54
    Aktyvavimas myWallbox App
    Jungties tipas Type 2
    Wireless connectivity Wi-Fi, Bluetooth
    Įkrovimo protokolas OCPP

    LOGISTINĖ INFORMACIJA

    Pakuotės gylis (mm) 390.00 mm
    Pakuotės aukštis (mm) 200.00 mm
    Bruto svoris 5.40 kg
    Pakuotės plotis (mm) 390.00 mm

    Integruota baterija No
    EEĮ klasifikacija
    CL109:6:2017-04-01

    garantija 36 mėn   

    Dinaminis galios valdiklis (kuris būtinas įrengti norint gauti šiuo metu esančią valstybės paramą) + 200 Eur 

    Wallbox Pulsar Plus yra viena mažiausių, bet labai galinga elektromobilių įkrovimo stotelė rinkoje. Jos dizainas pritaikytas taip, kad tiktų visur, kur tik pasirinksite ją instaliuoti, o pati stotelė keičia spalvas, atsižvelgiant į elektromobilio įkrovimo būseną, todėl iškart žinote, kada jūsų elektromobilis vis dar įkraunamas ar paruoštas važiuoti. Stotelė jau turi integruotą įkrovimo kabelį ir leidžia užtikrinti įkrovimą iki 22 kW, todėl pilnai užtikrins maksimalią įkrovimo galią, net ir pačiam pažangiausiam elektromobiliui.

    Įkrovimo valdymas yra ypač paprastas naudojant „myWallbox“ programėlę ir leidžia valdyti įkroviklį iš bet kurio išmaniojo įrenginio per „Wi-Fi“ arba „Bluetooth“. Galite valdyti įkrovimo grafikus, gauti pranešimus ir dar daugiau. Naudodami Pulsar Plus, jūs pilnai kontroliuojate savo elektromobilio įkrovimą ir kiekvieną dieną sutiksite su pilnai pakrauta baterija.

    Galingas ir patvarus
    Sukurtas ir pagamintas Europoje, Pulsar Plus yra sukonstruotas taip, kad būtų patvarus, sertifikuotas atsparumas vandeniui ir dulkėms, turintis IP54 ir IK08 apsaugos laipsnius, leidžiantis saugiai montuoti patalpose ar lauke. Pasižymi iki 22 kW įkrovimo galia, o sveria vos 1 kg.

    Valdomas
    Kiekvienoje Pulsar Plus įkrovimo stotelėje yra integruotas „Wi-Fi“ modulis, leidžiantis iš bet kurio pasaulio taško valdyti ir stebėti jūsų įkrovimo stotelę. Nesijaudinkite, jei staiga dingtų internetas garaže ar stovėjimo aikštelėje, integruota „Bluetooth“ sąsaja leidžia valdyti Pulsar Plus net tada, kai negalite prisijungti prie interneto.

    Išmanus
    Suplanuokite įkrovimo sesijas ir pasinaudokite ne piko meto elektros energijos tarifu, stebėkite įkrovimo stotelės būseną, užrakinkite ir atrakinkite ją nuotoliniu būdu, gaukite pranešimus realiuoju laiku ir atlikite atnaujinimus. Visa tai įmanoma naudojant „myWallbox“ programėlę ar naršyklę. Įkrovimo statusą taip pat galima stebėti savo išmaniajame laikrodyje. Pulsar Plus taip pat yra suderinamas su OCPP standartus palaikančiomis platformomis.