Naujausieji 2021-ųjų elektromobiliai

 • Naujausieji 2021-ųjų elektromobiliai

   

  Kiekvienais metais į rinką išeina vis naujesni automobiliai. Lygiai tas pats ir su elektra varomomis transporto priemonėmis. Ypatingai džiugina elektromobilių naujovės bei tai, jog vis daugiau žmonių renkasi tvaresnius ir aplinką tausojančius automobilius. Tad pristatome naujausius, 2021-ųjų metų elektra varomų automobilių modelius.

   

  Audi e-tron GT

  Audi e-tron GT

  Baterijos talpa: 90 kWh

  Realiai nuvažiuojamas atstumas: 400 km

  Komfortiškas ir galingas, ilgoms kelionėms skirtas naujasis Audi e-tron GT puikiai tiks ieškantiems sportiško ir veržlaus elektrinio automobilio. Sinchroniškai veikiantys, prie priekinių ir galinių ašių pritvirtinti, elektriniai varikliai suteikia net 434 KW galią, o iki 100 km/val. greitį galima pasiekti vos per 3,5 sekundės. O su 90 kWh talpos ličio jonų akumuliatoriumi be įkrovimo galėsite nuvažiuoti kiek daugiau nei 400 kilometrų.

   

  BMW iX3

  BMW iX3

  Baterijos talpa: 80 kWh

  Realiai nuvažiuojamas atstumas: 459 km

  BMW iX3 – pirmasis automobilis, kuris perkelia visą, mums gerai pažįstamą X seriją į elektrinę sferą. Akį patraukiantis dizainas su mėlynais BMW akcentais tiek viduje, tiek išorėje, lengva ir kompaktiška 80 kWh talpos baterija, su kuria vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti net 459 km, bei naujausios ir pažangiausios technologijos – būtent toks yra elektra varomas BMW iX3.

   

  BMW i4

  BMW i4

  Baterijos talpa: 80 kWh

  Realiai nuvažiuojamas atstumas: 590 km

  Kartu su Audi e-tron, BMW i4 šiais metais prabangių salonų sferoje taip pat varžysis su Tesla elektromobiliais. Išsiskiriantis nepaprastomis techninėmis charakteristikomis ir stulbinančia, net 390 kW galia, BMW i4 taps tobulu pasirinkimu ilgų kelionių metu. Su šiuo automobiliu 100 km/h greitį išvystysite per vos 4 sekundes, o puikios technologijos galia užtikrins sklandžią ir puikiai valdomą vairavimo patirtį.

   

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E

  Baterijos talpa: 80 kWh

  Realiai nuvažiuojamas atstumas: 450 km

  Išmanus ir ypatingai erdvus Ford Mustang Mach-E neabejotinai sužavės kiekvieną. Su šiuo automobiliu 100 km/h greitį pasieksite per mažiau nei 7-8 sekundes. Vairuotojai turi galimybę pasirinkti standartinę arba padidintos talpos akumuliatoriaus bateriją, priklausomai nuo poreikių, tačiau 248 KW galia neabejotinai užtikrins malonią vairavimo patirtį. Elektromobilis ne tik puikiai talpina 5 keleivius, tačiau taip pat turi gan didelę bagažinę, todėl tai tobulas pasirinkimas šeimoms bei keliauti mėgstantiems žmonėms.

   

  Mercedes EQA

  Mercedes EQA

  Baterijos talpa: 79 kWh

  Realiai nuvažiuojamas atstumas: 480 km

  Komfortabilus ir išmanus Mercedes EQA kartu su puikia saugumo sistema užtikrina nuostabią važiavimo elektromobiliu patirtį. Įmontuotos pagalbinės sistemos priima sprendimus, stebi aplink vykstantį eismą ir net tam tikrose situacijose gali pranešti apie gręsiantį pavojų, tad su šiuo elektromobiliu tikrai jausitės saugiai. Galingas variklis ir talpi baterija garantuoja kokybišką vairavimo patirtį.

  Ir čia tik keletas naujausių elektromobilių 2021-aisiais metais atsiradusių rinkoje. Išmaniausios technologijos, išskirtiniai dizainai ir ypatinga galia - kiekvienas neabejotinai ras sau tinkančią ir patinkančią elektra varomą transporto priemonę.

  www.evlaidai.lt

 •