Kodėl verta investuoti į elektromobilio įkrovimo stotelę namuose?

 • Kodėl verta investuoti į elektromobilio įkrovimo stotelę namuose?

   

  Kai turite tinkamą elektromobilio įkrovimo stotelę, pritaikytą būtent krovimui namuose, elektromobilio įkrovimas tampa daug sklandesnis ir paprastesnis, o kartu galite kontroliuoti ir sunaudotą energijos kiekį.

  Kodėl reikalinga elektromobilio įkrovimo stotelė, sugrūsta garaže ar automobilių stovėjimo aikštelėje? Kodėl, pavyzdžiui, negalima panaudoti kitų įkrovimo lizdų, esančių namuose?

  Na, reikėtų nepamiršti, jog elektra varomo automobilio įkrovimas tikrai neprilygsta paprastų, buityje esančių įrenginių įkrovimui. Elektromobilio įkrovimas reikalauja kelių valandų aukšto dažnio galios. Tai tas pats lyg įjungti orkaitę ant maksimalios temperatūros ir taip laikyti bent kelias valandas. Tad geriausias ir saugiausias būdas įkrauti elektromobilį – naudojantis specialia įkrovimo stotele su tinkamai parinktu įkrovimo laidu. Jei dar nežinote kaip išsirinkti tinkamą elektromobilio įkrovimo laidą – visą informaciją rasite čia.

  Taip pat nerekomenduojame diegti elektromobilio įkrovimo stotelės patiems – pasinaudokite profesionalių elektrikų pagalba, kurie kartu galės patikrinti ir visą Jūsų namų elektros sistemą bei įvertinti ar ji yra tinkama įkrovimo stotelei.

  Svarbu nepamiršti ir tinkamo krovimo laiko. Su tinkamai parinktą įkrovimo stotele savo elektromobilį turėtumėte įkrauti per kelias valandas, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į elektros sistemos tiekimo tarifus skirtingu paros metu. Žinoma, ne visada pavyks į tai atkreipti dėmesį, jeigu skubate ar elektromobilis reikalingas tam tikru metu, tačiau jei turite galimybę, rinkitės tokį laiką, kurio metu elektros energijos tarifai yra mažesni. Taip pat galite rinktis tuos laikus, kai kitus elektros energijos reikalaujančius įrenginius naudojate mažiausiai. Tokiu būdu visa galima elektros energija bus nukreipta į elektromobilio įkrovimo stotelę.

  Mūsų svetainėje galite rasti įvairiausių tipų įkrovimo stoteles, tad prieš renkantis tinkamą, reikėtų nepamiršti kelių esminių faktų. Visų pirma, reikėtų žinoti turimo elektromobilio didžiausią įkrovimo greitį. Būtent taip galėsite pasirinkti lėto, greito arba labai greito įkrovimo stotelę. Antra, reikėtų atkreipti dėmesį į turimą elektros instaliaciją – nuo to priklauso ar rinksitės vienos fazės ar trifazės elektros srovės įkrovimo stotelę. Taip pat, kaip jau buvo minėta, reikėtų žinoti kokie įkrovimo laidai yra tinkami Jūsų turimam elektromobiliui. Elektromobilio įkrovimo laidai būna 2 rūšių – Type 1 arba Type 2, o tai priklauso nuo transporto priemonės markės.

  įkrovimo stotelės

  Mūsų siūlomų įkrovimo stotelių kainos svyruoja nuo 350 iki 400 eurų, priklausomai nuo tinkamos elektros srovės ir įkrovimo jungties. Galime pasiūlyti ir papildomos įrangos – Wifi modulį, kuris leidžia prižiūrėti ir valdyti įkrovimo stotelę išmaniajame telefone ar kompiuteryje, arba apskaitos modulį, kuris leis patikrinti bendrai sunaudotą elektros energiją (kWh). Šiuos modulius galite įsigyti už papildomą 50 eurų mokestį.

  Tad, jeigu jau nusprendėte įsigyti elektromobilį, reikėtų apsvarstyti ir specialiosios įkrovimo stotelės įsirengimą namuose. Tokiu būdu nebereikės jaudintis ir ieškoti laisvos įkrovimo stotelės mieste, nes įkrauti savo elektromobilį galėsite namų kieme, sau tinkamu laiku.

  Jei vis dar nežinote kokia gi elektra varomo automobilio įkrovimo stotelė Jums reikalinga – kviečiame susisiekti su mumis svetainėje nurodytais kontaktais, o mes atsakysime į visus Jūsų rūpimus klausimus.

  įkrovimo stotelės


    

 •