Elektromobilių įkrovimo laidų kainos: ką reikėtų žinoti?

 • Elektromobilių įkrovimo laidų kainos: ką reikėtų žinoti?

  Įsigijus elektromobilį viena iš pagrindinių problemų tampa jo įkrovimas. Reikia žinoti ne tik savo automobilio markę bet ir tinkamą laido tipą, srovę bei baterijos talpą. Norint tinkamai įkrauti elektromobilį reikia turėti ir įkrovimo kabelį, kuris leis Jums prijungti transporto priemonę prie įkrovimo taškų tiek namuose, tiek viešose erdvėse. Žinoma, kai kuriuose viešose įkrovimo vietose galite rasti jau pritvirtintus įkrovimo kabelius, tačiau protinga būtų visada po ranka turėti Jūsų transporto priemonei tinkamą įkrovimo kabelį.

  Prieš renkantis tinkamą įkrovimo laidą reikėtų išsiaiškinti kurio tipo – Type 1 ar Type 2 – jungtis reikalinga Jūsų automobiliui. Europoje standartinė jungtis yra Type 2, tad kitame įkrovimo laido gale turėtumėte turėti būtent šią jungtį. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į maksimalią laido įkrovimo galią bei greitį, kad galėtumėt pilnai pakrauti elektromobilį. Plačiau apie tai kaip išsirinkti elektromobilių įkrovimo laidus skaitykite čia.

  Mes siūlome skirtingų tipų bei galių įkrovimo laidus, tad kiekvienas elektromobilis suras sau tinkamą. Type 1 ar Type 2 jungties laidų galite įsigyti tiek už 120 Eur, tiek už 330 Eur. Kainos svyruoja priklausomai nuo galingumo – 16 A, 20 A ar 32 A. Taip pat galite rinktis ar Jums reikalingas trifazis ar vienfazis laidas, tad dėl to kainos irgi gali svyruoti. Žinoma, siūlome ir skirtingų ilgių laidus. Pavyzdžiui, 10 metrų ilgio Type 1 ar Type 2 jungties 16 A įkrovimo laidus galite įsigyti už 190 Eur.

  Mūsų svetainėje galite rasti įkrovimo laidų, kurie turi laiko funkciją. Šalia įkrovimo laido gaunate pultelį, kurio ekrane galite matyti įkrovimo temperatūrą, srovę, įtampą, kiek laiko kraunate elektromobilį ir kiek energijos jau įkrovėte bei nustatyti tinkamą krovimo srovę. 16 A galingumo įkrovimo laidai, turintys laiko funkciją, kainuoja 170 Eur. Šiek tiek galingesnių, 32 A įkrovimo laidai su šia funkcija kainuoja 270 Eur.

  Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir originalų „Hyundai“ firmos Type 2 jungties įkrovimo laidą vos už 160 Eur. Siūlome ir „Tesla“ automobiliams skirtus Type 2 jungties laidus, kuriuos galite nusipirkti už 220 Eur. Be to galite įsigyti ir originalių „Etron“ krovimo laidų komplektą, kuris tiks ne tik „Etron“ bet ir kitų markių elektromobiliams, tad tai puiki investicija į Jūsų transporto priemonę. Šį įkrovimo laidų komplektą galite įsigyti už 300 Eur.

  įkrovimo laidai

  Tad kaip jau supratote, mes turime gana platų elektromobilių įkrovimo laidų pasirinkimą, tad kiekvienas tikrai ras tinkamą. Žinoma, pagrindinis klausimas išlieka tas pats – kam reikalingas atskiras įkrovimo kabelis ir ar tikrai verta į jį investuoti? Kaip jau buvo minėta anksčiau, nors viešose įkrovimo stotelėse ar prie įsigyto elektromobilio ar įkrovimo stotelės galite rasti tinkamą laidą pasikrauti savo transporto priemonę, turėti papildomą įkrovimo kabelį yra gan naudinga, ypatingai jo gali prireikti nenumatytais atvejais. Tad geriau pasirūpinkite tinkamu įkrovimo laidu dabar.

  O jei nesate tikri kokios jungties bei galingumo įkrovimo laidas tiktų Jūsų elektromobiliui - susiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais ir padėsime Jums surasti geriausia sprendimą.
    

 •